Kontakteeru meiega

Tartu Ärinõuandla hakkab kohalike ettevõtete seas viima läbi auditeid

Kasulik

Tartu Ärinõuandla hakkab kohalike ettevõtete seas viima läbi auditeid

Tartu Ärinõuandla hakkab alates 6. märtsist Tartumaa töötleva tööstuse ja põllumajandusettevõtete seas läbi viima auditeid ja koolitusi. Nende eesmärgiks on tutvustada ettevõtete tippjuhtidele digitaliseerimise ulatust ning juhtida tähelepanu kohalikke ettevõtteid painavatele murekohtadele digitaliseerimise ja personalijuhtimise vallas. 

Tutvustav seminar auditite sisust leiab aset 6. märtsil kell 10.00 SPARK Demos, mis paikneb Tartus Narva maanteel.

“Auditid on Tartumaa töötleva tööstuse ja põllumajandusettevõtetele tasuta,” märgib Tartu Ärinõuandla konsultant Karl Viiol. Viioli sõnul on auditite eesmärgiks tutvustada ettevõtete tippjuhtidele tootmise digitaliseerimise ulatust, fikseerida tootmise digitaliseerimise hetkeseis ettevõtetes ja maakonnas üldiselt ning tuua välja Tartumaa ettevõtete tootmise digitaliseerimise ja personalijuhtimise väljakutsed.

Koolituste märksõnadeks on tootmise digitaliseerimine ja personalijuhtimine

Viiol selgitab, miks need vajalikud on: “Tootmise digitaliseerimine lühendab lõppkokkuvõttes tootmistsükli kestvust, automatiseerib tootmisprotsesse ning tõstab seeläbi konkurentsivõimet,” seletab konsultant. “Tootmise digitaliseerimise auditi tulemusel saab ettevõte väga hea ülevaate digitaliseerimise tasemest ja selle vajalikkusest. Samas saab ka täiendavalt teha järeldusi ettevõtte tootlikkuse, automatiseerimise taseme, klastripõhise majandamise võimalikkuse, ettevõttesiseste kitsaskohtade ja muu sellise kohta.” Auditi läbinud ettevõtetel on õigus saada 1 tund tasuta nõustamist nii Innovaatiliste Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogiate Arenduskeskuse (IMECC) kui ka Personalidisaini poolt.

Personalijuhtimise audit aitab aga ettevõtjal mõista personalijuhtimise hetkeseisu oma firmas. “Väljatöötatud personalijuhtimise audit on esimene samm, aitamaks ettevõttel hinnata oma organisatsiooni personalijuhtimise “tervist”,” märgib Viiol. “Selle eesmärk on tuua ettevõtete tähelepanu inimressursside efektiivsema kasutamisega seotud tegevuste olulisusele ning on aluseks edasiste konkreetsete arendustegevuste planeerimisel juba konkreetsetes ettevõtetes.”

Lähemalt saad tutvuda ajakavaga siin.

Jätka lugemist
Sulle võib huvi pakkuda...
Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Kasulik

Üles