Kontakteeru meiega

Admiral Markets alustas koostööd Dow Jones & Company’ga

Wall Street Dow Jones Foto: AP/Richard Drew
Dow Jones & Company lõi 1896. aastal Dow Jonesi tööstusindeksi (DJIA). Foto: AP/Richard Drew

Uudised

Admiral Markets alustas koostööd Dow Jones & Company’ga

Investeerimisühing Admiral Markets teatas täna, et alustas koostööd finantsmeediaagentuuriga Dow Jones & Company. Koostöö pakub Admiral Marketsi klientidele reaalajas ligipääsu Dow Jonesi uudistele ja analüüsidele.

„Kuna Admiral Marketsi tootevalikus on tuhandeid finantsinstrumente, siis vajavad meie kliendid erinevate turgude kohta kvaliteetseid uudiseid. Dow Jonesi tooted ja kauplemistööriistad on väga head abivahendid finantsturgudel kauplevate klientidele, et nad saaksid operatiivselt jälgida majandus- ja korporatiivsündmusi ning muud infot,“ ütles Admiral Markets AS-i juhatuse esimees Sergei Bogatenkov ettevõtte teates.

Dow Jones & Company on üks maailma suurimaid finantsmeediaagentuure, mis asutati 1882. aastal ja mis hetkel kuulub valdusettevõttele News Corp. Dow Jones & Company lõi 1896. aastal Dow Jonesi tööstusindeksi (DJIA) ja omab praegusel ajal tuntud meediaettevõtteid nagu The Wall Street Journal, Barron’s, MarketWatch ning Dow Jones Newswires, millega Admiral Markets ennast nüüd sidus.

Dow Jonesi vahendusel jõuab klientideni sadu uudiseid päevas, sealhulgas 1500 rahvusvahelise ettevõtte uudised reaalajas, päevakommentaarid rahvusvaheliste aktsiaturgude käekäigust, fundamentaalsed analüüsid valuutaturgudelt, olulisemad uudised krüptovaluutadest jne.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles