Kontakteeru meiega

AirBnB sihib rikkama klientuuri suunas

Uudised

AirBnB sihib rikkama klientuuri suunas

Majutusteenuseid vahendav portaal AirBnB on loonud uue teenuse, mille sihtgrupiks on kõrgema rahalise võimekusega kliendid, üritades seeläbi konkureerida luksusturismi turul. 

Kui sait on siiani põhinenud teenusel, kus klientidele pakutakse hotellide asemel taskukohasemaid pindasid, siis nüüdsest on valik laienenud ebatavalisemate ja kallimate variantide näol: AirBnB Plus sortimendist leiab organiseeritud toitlustusega butiikhotelle, puuonne või ka näiteks jahte.

Põhjuseks on ettevõtte tegevust pärssivad ranged eeskirjad, mis on hiljuti mitmetes erinevates riikides vastu võetud. Nimelt on nende tulemusena näiteks AirBnB kodulinnas San Franciscos vähenenud majutusteenuse pakkujate arv poole võrra – kui eelmise aasta augustis oli San Franciscos pakutavate majutusteenuste arvuks 8740, siis 2018. aasta jaanuari seisuga on langenud arv 4191 peale.

AirBnB usub, et drastiliselt vähenev majutusteenuste arv tuleneb uute regulatsioonidega kaotatud majutustest, kus pinna väljarentimine toimus eelnevalt ilma tegeliku omaniku teadmiseta.

Majutusfirma on plaanimas aktsiaturule astumist, mistõttu on tekkinud augu lappimine kiiremas korras hädavajalik. Astutud samm on aga investorid murelikuks teinud – tundub, et AirBnB on muutumas traditsiooniliseks turismifirmaks, liikumas kaugemale oma juurtest ja algsest eesmärgist, milleks oli pakkuda majutust nendele, kes hotelle enesele lubada ei saa.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles