Kontakteeru meiega

Bozoma Saint John lahkub Uberist

Sõidujagamisteenus Uber. Foto: AFP PHOTO / Anthony WALLACE
Sõidujagamisteenus Uber. Foto: AFP PHOTO / Anthony WALLACE

Uudised

Bozoma Saint John lahkub Uberist

Vaid aasta pärast firmaga liitumist lahkub Bozoma Saint John Uberist. Saint John liitus Uberiga ajal, kui sõidujagamisgigant maadles ahistamissüüdistuste ning mürgise töökultuuriga.

Bozoma Saint Johni värbamist Uberisse nähti aasta tagasi firma-poolse pingutusena, et viimaseid kübemeid oma mainest päästa. Saint John on varasemalt teinud suuri turundustegusid firmades Apple Music ja PepsiCo. Väidetavalt pandi Uberis tema ülesandeks muuta bränd sama cooliks kui Apple.

Täna levis aga tehnoloogiamaailmas uudis, et Bozoma Saint John lahkub Uberist ning siirdub meelelahutusfirmasse Endeavor. Väidetavalt ei ole lahkumise taga ühtegi skandaali – arvestades Uberi eelmise aasta sekeldusi, oleks see firma mainele väga teretulnud muutus.

Ghana juurtega Bozoma Saint John on saanud auväärseid kohti nii Billboard Magazine’i kui ka Fast Company ja Adweeki nimekirjades, mis on pühendatud vastavate majandussektorite mõjukaimatele inimestele. Meelelahutusportaal Buzzfeed nimetas turundustäht Saint Johni “kõige coolimaks inimeseks, kes eal Apple’i lavale astunud”.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles