Kontakteeru meiega

E-sigarettide turg ühtlustub

E-sigaretid. Foto: REUTERS/Hannah McKay
Aprillist lisandus alternatiivtubaka toodetele aktsiis. Foto: REUTERS/Hannah McKay

Uudised

E-sigarettide turg ühtlustub

Nicorex Baltic OÜ ostis oma konkurendi Elgery Group OÜ koos SKYsmoke tootebrändiga, teatas ettevõte täna. Tehing viib lähitulevikus kaks suurimat e-sigarettide kauplusteketti ja e-poodi ühise Veiplandi nime alla, ühtlustades Eesti e-sigarettide turu.

Tehingu osaks on 10 SKYsmoke kaupluse liitmine Veiplandi 11 kauplusega ühtseks Veiplandi jaeketiks üle Eesti. Uuele kaubamärgile üleminek ja klienditeeninduse standardite ühtlustamine võetakse ette lähiajal. Ettevõtte tegevjuhi Sven Kotke sõnul näitab nende otsus eelkõige turu järk-järgulist korrastumist majanduskeskkonnas, kus viimaste aastate jooksul on seadused pidevalt muutunud.

Muutunud aktsiisikeskkond

“Tänavu aasta aprillist on lisandunud alternatiivtubaka toodetele aktsiis ning pakenditel peavad olema aktsiismärgid. Iga muutus tähendab ümberkorraldusi ja kulusid ning see võib kaasa tuua mitmeid muutusi turuosaliste seas. Nicorex on teinud mitmeid investeeringuid toodete ja teenuste kvaliteeti, seal hulgas valmisvedelike laboritestidesse, mis annab tarbijatele garantii,” lausus Kotke.

Nicorex Baltic OÜ on e-sigarettide müügiga tegelev ettevõte Eestis. Ettevõttel on jaekaupluste kett Veipland Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Tooteid turustatakse läbi ca 500 edasimüüja Baltikumis ja Skandinaavias ning e-kaubanduse kaudu üle maailma. Koos Elgery Group OÜ-le kuulunud 10 kauplusele ning veebilehekülgede e-sigaret.ee ja skysmoke.eu on Nicorex Baltic OÜ-l nüüdseks 21 poodi ja üle 50 töötaja.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles