Kontakteeru meiega

Eesti Pandipakendi juht vahetub

Majandus.ee: Rauno Raal, Eesti Pandipakend. Foto: LIIS TREIMANN/POSTIMEES/SCANPIX BALTICS
Eesti Pandipakendi endine juht Rauno Raal on enda sõnul oma missiooni täitnud. Foto: LIIS TREIMANN/POSTIMEES/SCANPIX BALTICS

Uudised

Eesti Pandipakendi juht vahetub

Eesti Pandipakend teatas täna, et alates juulist asub ettevõtet juhtima Kaupo Karba. Talle annab töö üle Eesti Pandipakendit 10 aastat juhtinud ning pandisüsteemi käivitamise juures tüüri hoidnud Rauno Raal.

Alates juulist võtab Eesti Pandipakendi juhtimise üle seni ettevõttes finantsjuhina töötanud Kaupo Karba. Koos endise juhi Rauno Raaliga on Karba olnud Eesti praeguse pandisüsteemi käivitamise juures ning aidanud aktiivselt kaasa selle arendamisele.

Euroopale eeskujuks

Enam kui kümne aasta pikkuse töö tulemusel on Eesti Pandipakend koostöös taaskasutusse suunanud üle 3,5 miljardi pandipakendi. Karba sõnul on muudetud pandisüsteem eeskujuks kogu Euroopale: „Selle tunnistuseks on kasvõi fakt, et viimase pooleteise aasta jooksul on meie süsteemiga käinud tutvumas üle 20 erineva delegatsiooni alates Šotimaa, Inglismaa ja teiste Euroopa riikidega ning lõpetades Jaapani ja Lõuna-Aafrika Vabariigiga. See on saanud teoks tänu Rauno, aga ka kogu Eesti Pandipakendi meeskonna väga suurele tööle.“

Raali missioon täidetud

Lahkuva juhi Rauno Raali sõnul on Eesti Pandipakend Eesti elu- ja looduskeskkonna kaitsmise jaoks oluline organisatsioon, mille juhtimine on olnud tema jaoks au ja rõõm. „Pika sisekaemuse tulemusel jõudsin otsuseni, et minu missioon Eesti Pandipakendis on täidetud – kõik olulised protsessid toimivad, meie ambitsioonikad taaskasutuseesmärgid on täidetud, loodud on suurepärane iseseisvalt toimiv meeskond, uus pakendite käitluskeskus on edukalt tööle läinud ja taaskasutusse on suunatud üle 3,5 miljardi pakendi,“ kommenteeris Raal juhikohalt lahkumist.

Eesti Pandipakend loodi 2005. aastal joogitootjate, maaletoojate ning kaupmeeste poolt. Organisatsiooni ülesandeks on hallata ja korraldada üle-eestilist tagatisrahaga koormatud pakendite kogumist, transporti, loendamist, sorteerimist ja taaskasutamist. Eesti Pandipakendiga on liidetud 320 tootjat ja maaletoojat ning 800 kaupmeestele kuuluvat tagastuskohta.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles