Kontakteeru meiega

ERR: Nordica kasum lendab kõrgelt

NORDICA, Jaan Tamm. Foto: PM/SCANPIX BALTICS/TAIRO LUTTER
Nordic Aviation Group AS-i juhatuse esimees Jaan Tamm ütles, et kasv on planeeritust hoogsam ja majandustulemused on oluliselt paranenud. Foto: PM/SCANPIX BALTICS/TAIRO LUTTER

Uudised

ERR: Nordica kasum lendab kõrgelt

ERR teatas täna, et Eesti lennufirma Nordica teenis mullu 83 miljoni euro suuruse käibe juures 900 000 eurot kasumit, ettevõtte reisijate arv kasvas aastaga 68 protsenti.

Nordica teine majandusaasta oli ettevõttele väga edukas. Mullu oli ettevõtte käive 83 miljonit eurot, aasta varem oli see 51 miljonit eurot. Kuigi 2017. aastaks prognoositi umbes kuue miljoni euro suurust kahjumit, suudeti teenida ligi 900 000 eurot kasumit, teatas lennufirma.

Nordic Aviation Group AS-i juhatuse esimees Jaan Tamm ütles, et 2017. aastat iseloomustavad planeeritust hoogsam kasv ja oluliselt paranenud majandustulemused. “Soovin veel kord tänada eelkõige meie reisijaid, kes on uskunud oma lennufirmasse ja tänu kellele saame täna seda positiivset uudist jagada. Uue lennufirma ülesehitamine ei ole olnud lihtne ja oma inimeste toetus on siin kriitilise tähtsusega. Suur tänu usalduse eest,” lisas Tamm.

Eelmise aasta veebruaris omandas Poola lennufirma LOT 49 protsenti Nordica tütarfimast Regional Jet. Majandusaasta aruandes tehingu infot ei kajastu, kuna tegu on konfidentsiaalse infoga, ütles ERR-ile Nordica turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Uibo.

Loe lähemalt ERRist.

Loe veel - Uudised

Üles