Kontakteeru meiega

Estravel sisenes pakettreiside turule

Majandus.ee: Estravel Foto: Christian Lendl
Estravel korraldab nüüd ka pakettreise Miamisse ja Dominikaani Vabariiki. Foto: Christian Lendl

Uudised

Estravel sisenes pakettreiside turule

Eesti suurim reisiagentuur Estravel, mis on seni tegutsenud peamiselt reisiteenuste vahendamisega, laiendas tootevalikut ja korraldab nüüd ise ka pakettreise Miamisse, Dominikaani Vabariiki Puerto Platasse ja Lapimaa suusakuurortidesse.

Estraveli juhatuse liige Aivo Takis rõhutas, et Estraveli müügikäibest suurima osa moodustab ka tulevikus eraldiseisev lennupiletite ja hotellimajutuse müük. “Jätkame kõigi Estraveli partnerstaatuse saanud reisikorraldajate toodete müüki, mis moodustas eelmisel aastal ligikaudu 15% meie müügikäibest. Neile lisaks pakume alates järgmisest talvehooajast omatoodangut ehk Estraveli enda brändi all opereeritavaid pakettreise, mis sobivad eelkõige kogenud reisijale, kes ei vaja rühmajuhi teenust ega igapäevast programmi, kuid hindab mugavat lendu ja head hotelli soodustatud paketihinnaga. Eesti turul on kvaliteetse, kuid samas soodsa pakettreisi järele väga selge nõudlus, mis ületab pakkumist,” sõnas Takis.

Estravel laieneb jõudsasti

Esialgu korraldab Estravel pakettreise kolme sihtkohta: Miamisse (USA), Puerto Platasse (Dominikaani Vabariik) ja Kittilässe (Põhja-Soome). Lennud toimuvad algusega Tallinnast ja Estraveli lennupartneriks kõigisse kolme sihtkohta on Finnair. Miami ja Puerto Plata lendudel on ümberistumine Helsingis, Kittilässe toimuvad reisid talvehooajal Tallinnast otselennuga.

Estravel on Eesti suurim reisiagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, mis põhineb 100% Eesti kapitalil. Ettevõte, mis saab tänavu 30-aastaseks, tegutseb kuuel turul ja laieneb jõudsasti – hiljuti teatas Estravel reisibüroo Mainor Meelise ostusoovist. 2017. aastal oli Estraveli kontserni müügimaht üle 90 miljoni euro.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles