Kontakteeru meiega

Juulikuised Kuressaare-lennud on olnud peaaegu välja müüdud

TRANSAVIABALTIKA lennud Hiiumaale. FOTO: EERO VABAMÄGI/POSTIMEES/SCANPIX
Transaviabaltika sõnul on lennud Hiiumaale 17.-31. augustil tühistatud, kuna Kärdla lennujaam on remondis. FOTO: EERO VABAMÄGI/POSTIMEES/SCANPIX

Uudised

Juulikuised Kuressaare-lennud on olnud peaaegu välja müüdud

Kuressaare ja Kärdla liine teenindav Leedu lennuettevõtte Transaviabaltika sõnul näitab nende juulikuine lennustatistika tublit täituvust. Kuressaare lendude keskmine täituvus oli juulis üle 90 ja Kärdla üle 60 protsendi.

Lennuettevõtte esindaja Rene Must märkis, et möödunud kuu suveilmad ja mitmed üritused panid rahva juunikuust enam lendama nii Kuressaarde kui Kärdlasse. „Lennuliiklus sujus kenasti, kuid paraku tuli meil juulis tiheda udu tõttu jätta ära üks reis Kärdlasse. Tallinn–Kuressaare–Tallinn lennuliinil häireid ei esinenud“.

Juulis teenindati Tallinn–Kärdla–Tallinn suunal kokku 55 lendu. Üks lend tühistati ilmastikuolude tõttu. Reisijaid lendas 1311 ja lennuki keskmine täituvuse protsent oli 63.

Tallinn–Kuressaare–Tallinn suunal teenindati 55 lendu. Reisijaid lendas Kuressaare suunal 1905 ning lennuki keskmine täituvuse protsent oli 91. Juunis oli Kuressaare suunal lendude täituvus 81 ja Kärdla suunal 52 protsenti.

Samuti teatab Transaviabaltika, et perioodil 17.-31. august on Kärdla lennuväljal toimuvate remonttööde tõttu lennud Hiiumaale tühistatud.

Loe veel - Uudised

Üles