Kontakteeru meiega

Latitude59: 170 000 eurone investeering start-upile Fractory

Majandus.ee Latitude59 konkursi voitis Fractory

Uudised

Latitude59: 170 000 eurone investeering start-upile Fractory

Reede õhtul kuulutati Latitude59 konverentsil Põhjamaade äriinglite programmi võitjaks Fractory, mis pälvib 170 000 eurose investeeringu. Ühisinvesteeringu kapital tuli Eesti, Hollandi, Belgia ja Saudi Araabia ingelinvestoritelt ning kokku kandideeris sellele 105 iduettevõtet.

Äriinglitelt investeeringu pälvinud ettevõte Fractory.co viib uuele tasandile metallitöötluse teenuste ostmise, kus teenuse tellimine ja selle eest tasumine võtab aega vaid mõned minutid. Meeskond arendas laserlõikuse teenusele automaatse hinnapakkumiste, tellimuste vormistamise ja tarneplatvormi, tuues kokku tootmisettevõtted ja teenusepakkujad. Pikemas perspektiivis lisanduvad laserlõikusele ka teised sama tootmisahela teenuste pakkumised, et tootmisettevõtete hankeosakonnad saaksid omale parima tööriista.

Lõppvoorus ka Ajujahi võitja

Põhjamaade äriinglite programmi raames esitles end äriinglitele konkursi 15 paremat idufirmat, kellest omakorda valiti välja neli paremat, kelle osas viidi läbi põhjalik analüüs. Lisaks ettevõttele Fractory jõudsid programmi lõppvooru ka FoodDocs, CENOS ja StandByMate. Ingelinvestoritel on soov jätkata läbirääkimisi ka neile investeeringu pakkumiseks.

FoodDocs, kes on ühtlasi tänavuse Ajujahi võitja, on välja töötanud programmi, mis annab täiesti uue võimaluse toidukäitlejatele (restoranid, kohvikud, toidutootjad, lasteaiad, koolid jms) – ise luua või digitaliseerida professionaalne toiduohutuse enesekontrolliplaan, mis tahes keeles ning vähem kui 1 tunniga. Varem võttis see aega nädalaid.

Tehisintellekt laevanduse tööturule

CENOS aitab töötleva tööstuse ettevõtetel viia läbi tehniliste toodete testimise simulatsioone. Platvorm on mõeldud eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad testida oma uusi tooteid võimalikult kiiresti ja ilma suuremate kuludeta.

StandByMate’i tehisintellekt komplekteerib laevameeskonna lähimate sobivate meremeestega. Lühiajaliste töölepingute tõttu on laevanduses erakordselt aktiivne tööturg ning StandByMate muudab värbajate töö oluliselt tõhusamaks ja tagab ametikohtade täitmise optimaalseimate kandidaatidega.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles