Kontakteeru meiega

LHV alustab tasuta investeerimiskoolitustega

LHV. Foto: Mihkel Maripuu/PM
LHV. Foto: Mihkel Maripuu/PM

Uudised

LHV alustab tasuta investeerimiskoolitustega

LHV teatas täna, et  käivitab peatselt 18. „Investeerimiskooli“ hooaja. Alates 11. septembrist algavad tasuta seminarid Tallinnas ja Tartus.

LHV maaklertegevuse juhi Sander Pikkeli sõnul on hea majanduskeskkonna taustal üha enam neid, kes investeerimisvõimaluste vastu huvi tunnevad. „Viimased üheksa aastat on möödunud tõusvate turgude taustal, viimane aasta seejuures eriti rohelises – Nasdaq on tõusnud ligi 26%, S&P 500 indeks ligi 17% ja Dow Jones tööstuskeskmine ligi 19%,“ rääkis Pikkel. „Investeerimises esimeste sammude astumiseks tasub aga ettevalmistusi teha, lugeda baasteadmisi jagavaid investeerimisraamatuid või näiteks külastada LHV „Investeerimiskooli“.

„Investeerimiskool“ toimub aastas kahe tsüklina. Sügisene tsükkel alustab septembris ning kestab novembri lõpuni ning fookuses on eelkõige investeerimisteemad. Kevadine tsükkel alustab jaanuaris ja kestab aprilli lõpuni. Sügisene tsükkel on mõeldud pigem alustavale investorile, kevadine aga juba edasijõudnud investorile ja kauplejale, kes on ka ise tehinguid teinud. Läbi mõlema seminarihooaja kutsub LHV erinevate Balti börside ettevõtete esindajaid oma ettevõttest lähemalt rääkima.

Investeeriumiskoolituste ajakava ja täpsema info leiab LHV veebilehelt.

Loe veel - Uudised

Üles