Kontakteeru meiega

LHV pälvis Euromoney ajakirjalt Eesti parima panga tiitli

LHV Euromoney 2018 tiitliga. Foto: LHV
LHV Euromoney 2018 tiitliga (vasakult: Andres Kitter, LHV jaepanganduse juht; Lucy Fitzgeorge-Parker, Euromoney toimetaja; Erki Kilu, LHV Panga juhatuse esimees). Foto: LHV

Uudised

LHV pälvis Euromoney ajakirjalt Eesti parima panga tiitli

Rahvusvaheline majandusajakiri Euromoney kuulutas LHV panga Eesti parimaks pangaks, maailma parimaks pangaks kuulutati Bank of America.

Maailma ühe juhtiva majandusajakirja Euromoney auhinnad anti üle eile Londonis toimunud auhinnagalal. LHV sõnul tõi neile tänavusel konkursil edu panga kiire kasv ja innovaatilisus nii igapäevaste pangateenuste kui ka investeerimisteenuste pakkumises. Tähelepanu pöörati ka LHV laienemisele Ühendkuningriiki finantstehnoloogia ettevõtete teenindamiseks.

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul on Euromoney pangandusauhinnad finantsteenuste sektori mainekaimad. “Eesti pangad on digipanganduse esirinnas kogu maailmas. Mul on hea meel, et sel aastal sai tunnustuse LHV. Meie põhimõte on olla finantsuuenduste eesliinil, et pakkuda mugavaid ja lihtsaid teenuseid ning Euromoney parima panga tiitel on suur tunnustus meie pühendunud tööle.”

Tänavu pälvis maailma parima panga auhinna Bank of America. Parimaks Lääne-Euroopa pangaks tunnistati Banco Santander ning Kesk- ja Ida Euroopa parimaks OTP Group. Auhindade väljaandmisel võrdleb Euromoney pankade viimase 12 kuu majandustulemusi, kasvunumbreid ja arendustegevusi. Majandusajakiri Euromoney annab „Awards for Excellence“ auhindu parimatele pankadele välja juba 1992. aastast alates ning tegemist on vanima ja prestiižseima finantssektori auhinnaga.

Loe veel - Uudised

Üles