Kontakteeru meiega

Lux Express allkirjastas kollektiivlepingu Transpordi Ametiühinguga

LuxExpress Hugo Osula. Foto: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS
Lux Expressi omanik Hugo Osula usub, et kollektiivlepingu allkirjastamine on märk töötajate väärtustamisest. Foto: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Uudised

Lux Express allkirjastas kollektiivlepingu Transpordi Ametiühinguga

AS Lux Express Estonia ning Transpordi Ametiühing allkirjastasid eile kollektiivlepingu, mis pakuks töötajatele lisaturvatunnet.

Transpordi Ametiühing teatas täna, et Lux Express liitus kollektiivselt ametiühinguga. Ka varasemalt on firma töötajatele olnud tagatud kõigi muude lepinguga garanteeritud hüvede pakett, kuid ametiühinguga liitumine pakub bussifirma sõnul meeskonnale veelgi suuremat turvatunnet.

„Meie eesmärk on olla hinnatud tööandja, parim bussiettevõte, kuhu iga bussijuht tahaks tööle tulla. Kollektiivlepingu allkirjastamine on märk sellest, et hoolime ja väärtustame oma töötajaid,“ selgitas otsust Lux Expressi omanik Hugo Osula.

Transpordi Ametiühing on eraõiguslik mittetulundusühing, mis koondab enda alla peamiselt transpordiala või sellega seonduva valdkonna töötajaid. Ühingul on 2500 liiget üle Eesti.

Transpordi Ametiühingu juhatuse esimees Üllar Kallas tunnustab Lux Expressi esimese kollektiivlepingu sõlmimise eest ettevõttes, lisades: „Lux Express on üks paremaid töötajaid väärtustav ettevõte Eestis. Töötajatele ja tööandjale lisab värske sõlmitud kollektiivleping kindlustunnet, garanteerides paindliku tööaja ning kindla töötasu“.

Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles