Kontakteeru meiega

Maxima: kooliralli sai juba alguse

Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen ennustab jätkuvat edu Elsale, Spidermanile ja Pikne McQueenile. Foto: erakogu.

Uudised

Maxima: kooliralli sai juba alguse

Kuigi kooli alguseni on vähemalt kolm nädalat aega, on lapsevanemad juba aktiivselt alustanud koolitarvete ostmist. Maxima sõnul lähevad enim kaubaks pliiatsid, vihikud ja kunstitarbed. Samuti ennustab Maxima jätkuvat edu multikategelastega toodetele.

“Näeme jätkuva trendina lastevanemate seas koolitarvete aegsat varumist ja seda suuresti soovi tõttu vältida augusti lõpupäevade viimase hetke sebimist ja järjekordi,“ kinnitas Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen koolitarvete müügi hoogsat algust.

Mustoneni sõnul kajastub koolitarvete ostueelistustes nõudlus kvaliteetsete kaupade järele, mis on vastupidavad ja mugavad kasutada. “Ostjad pööravad väga palju tähelepanu kasutusmugavusele ja ergonoomilisusele, viimast just ranitsate puhul,” rääkis Mustonen.

Kõige populaarsemad koolikaubad on traditsiooniliselt pliiatsid-värvid ja mitmesugused märkmikud, päevikud, vihikud ja joonistuspaberid. “Kooliks valmistudes ostavad inimesed varakult ette ära näiteks pinalid-ranitsad, kus ennekõike nooremates kooliastmetes annavad traditsiooniliselt tooni populaarsed multikakangelased – jätkuvalt printsess Elsa, Spiderman ja multikast “Autod” tuntud Pikne McQueen,” tõi kommertsdirektor näiteid levinud ostumustrist.

Loe veel - Uudised

Üles