Kontakteeru meiega

Teaduspargi Tehnopol äriarenduse osakonda asub juhtima Anu Puusaag

Allikas: Teaduspark Tehnopol

Uudised

Teaduspargi Tehnopol äriarenduse osakonda asub juhtima Anu Puusaag

2018. aasta toob Teaduspark Tehnopoli puhuma muutuste tuuled – jaanuari algusest juhib äriarenduse osakonda senine IKT valdkonnajuht Anu Puusaag ning tevisetehnoloogia valdkonna juhtimisega alustas tööd Piret Hirv. 

Teaduspargi Tehnopol juhi Jaak Raie sõnul on tal eriti hea meel, et uus äriarenduse juht õnnestus leida meeskonna seest: „Anu pikaajaline kogemus ettevõtluse arendamisel, usk meeskonnatöösse ning tahe Eesti tehnoloogiaettevõtete kasvule kaasa aidata olid otsuse tegemise aluseks.”

Uue tervisetehnoloogia valdkonnajuhi Piret Hirve kohta sõnab Raie, et ta tunneb tervistehnoloogia valdkonna kõiki mängijaid ja nende rolle. “Ta olnud nii ettevõtluses kui ka riigisektoris ning ka täna on üks tema ülesanne tervisetehnoloogia ettevõtete arendamine ja riigile selles vallas innovatsioonipartneriks olemine.“

Puusaagi missiooniks on aidata valdkonna ettevõtetel jõuda välisturgudele ning edendada Targa linna valdkonda. Ta on üle 10 aasta töötanud EASis, kus ta on olnud nii start-up programmi juht kui panustanud tehnoloogiaettevõtete ning loomemajanduse valdkonna arengusse. Lisaks sellele on Anu Puusag olnud Ajujahi ja Eesti innovatsiooniaasta eestvedaja.

Piret Hirv on olnud tervishoiu valdkonnaga seotud juba 17 aastat. Viimased aastad töötas ta Sotsiaalministeeriumis e-teenuste arendamise ja innovatsioonipoliitika valdkonna nõunikuna. Eelmise aasta kevadel kaitses Hirv TTÜ tervisetehnoloogia eriala magistrikraadi.

 

Jätka lugemist
Sulle võib huvi pakkuda...
Kliki, et kommenteerida

Pead postituse lugemiseks olema sisse logitud Logi sisse

Kommenteeri!

Loe veel - Uudised

Üles