Kontakteeru meiega

Tere ja Farmi piimatooted valiti innovatiivsemate sekka

Tere ja Farmi juhatuse esimees Katre Kõvask. FOTO: SANDER ILVEST/POSTIMEES/SCANPIX
Tere ja Farmi juhatuse esimehe Katre Kõvaski sõnul on žürii valik kinnitus, et firma suudab trende tabada ning suuta toota maailmatasemel piimatooteid. FOTO: SANDER ILVEST/POSTIMEES/SCANPIX

Uudised

Tere ja Farmi piimatooted valiti innovatiivsemate sekka

Tere ja Farmi teatasid täna, et nende piimatooted osalevad maailma suurima toiduinnovatsiooni messi auhindade lõppvoorus. Innovatiivsete toodete hulka valiti Tere Yofir ja keefirimarinaadid ning Farmi Skyr AB joogid ja keefiridessert.

Tere ja Farmi sõnul valiti nende innovaatilised tooted oktoobrikuus Pariisis toimuva Euroopa suurima toidumessi SIAL 2018 innovaatiliste toodete stendi, mille seast valitakse välja innovatsiooniauhindade kuld, hõbe ja pronks.

“SIAL on maailma suurim innovatsioonile keskendunud toidumess ning ühtlasi ka Euroopa suurim toidumess. Euroopa suurima toidumessi innovatsioonistendi jõudmine on Tere ja Farmi piimatööstustele väga suur kordaminek ning ühtlasi kinnitus, et näeme ja tabame trende ning suudame toota maailmatasemel piimatooteid,” rääkis Tere ja Farmi piimatööstuste juhatuse esimees Katre Kõvask.

“Tung innovatsioonstendi on üle Euroopa meeletu ja uudistooteid, mida Euroopas kogu toidusektoris aasta jooksul turule tuuakse, ja mis kõik sellesse stendi pürgivad, on mitmetes tuhandetes. Seda suurem on meie rõõm rahvusvahelistest ekspertidest koosneva žürii valiku üle.” Lõppvoorus osalevad Tere Yofir ja keefirimarinaadid ning Farmi Skyr AB maitsestatud joogid ja Farmi keefiridessert.

„Farmi Skyri-sari, keefiridesserdid, Tere Yofirid ning keefirimarinaadid on alates turuletulekust olnud väga populaarsed ka Eestis. Eesti tarbija julgeb katsetada uusi tooteid ja see on ka põhjus, mis Eesti piimatoodete lett on kõrgekvaliteediliste piimatoodete all lausa lookas. Kui vaadata Lääne-Euroopat, siis oleme oma sortimendi laiuse ja sügavuse osas neist ikka kaugel ees ja tarbija saab selle üle vaid rõõmustada,“ lisas Katre Kõvask.

SIAL 2018 toimub Pariis 22.-24. oktoobrini ning on maailma suurim toiduinnovatsiooni mess. Eelvaliku lõppvoorus osalevatest toodetest tegi iseseisvatest ekspertidest koosnev žürii.

Loe veel - Uudised

Üles