Kontakteeru meiega

Ülemiste laieneb veelgi

Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits. FOTO: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES/SCANPIX
Ülemiste keskuse juhi Guido Pärnitsa sõnul omandab kaubanduskeskustes aina suuremat tähtsust meelelahutus. FOTO: MIHKEL MARIPUU/POSTIMEES/SCANPIX

Uudised

Ülemiste laieneb veelgi

Ülemiste kaubanduskeskus teatas täna, et alustas uue laienduse ehitamist. Laiendustöödega lisandub Ülemiste keskusele 13 000 ruutmeetrit. 

„Kaubanduskeskusesse toob inimesed eelkõige hea kaupluste koosseis, kuid laienduse eesmärk on kliendile pakkuda poodlemise kõrval ka kvaliteetset meelelahutust. On hea meel teatada, et Ülemiste laienduse uustulijad on näiteks O’Learys spordibaar ja Vapiano restoran,“ ütles Ülemiste keskuse direktor Guido Pärnits.

Ehitustööde käigus valmib maa-alune parkla ning kolm maapealset korrust, kuhu mahuvad kohvikud-restoranid, kobarkino, spordiklubi ning noortele mõeldes 1500-ruutmeetrine batuudikeskus.

Laiendustöödega lisandub Ülemiste keskusele 13 000 ruutmeetrit kaubandus- ja meelelahutuspinda. Ligi 35 miljonit eurot maksvate tööde tulemusena tegutseb Eesti suurim kaubandus- ja meelelahutuskeskus 2019. aasta suveks juba 125 000 ruutmeetril.

Laienduse projekti arhitektideks on Arhitektid AMB International (Norra) ja kodumaine ettevõte Novarc, sisearhitektuuri autorid on Priit Põldme ja Reet Sepp Joonprojektist. Hoone ehitab Fund Ehitus AS ning omanikujärelvalvet teeb inseneribüroo Telora.

Loe veel - Uudised

Üles